OCHRONA DANYCH I BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI

SZKOLENIE Z ZAKRESU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH W CODZIENNEJ PRACY

Oferujemy indywidualne doradztwo i szkolenia na tematy w zakresie zarządzania

CZAS TRWANIA

2 dni
8 godz. dziennie plus przerwy na kawę

DATY

Dostępne na życzenie

LOKALIZACJA

W Chemnitz, online lub w dogodnej dla ciebie lokalizacji

WYMAGANIA

Lubi praktyczne podejście w nauczaniu

Jak można zminimalizować ryzyko i uniknąć sankcji oraz dlaczego warto wziąść udział w szkoleniu Ochrona Danych Osobowych na codzień?

W ciągu zaledwie dwóch dni pozyskaj podstawową wiedzę o Ochronie Danych Osobistych na codzień, i dowiedz się, jak uniknąć sankcji! Szkolenie to jest również dostępne dla osób z zewnętrznego lub wewnętrznego inspektoratu ochrony danych. Ma również zastosowanie i służy jako dowód wiedzy specjalistycznej dla obecnych inspektorów ochrony danych. Ciągle słyszymy termin ochrona danych lub DSGVO, będąc zalewami przez E-maile. Czy znają Państwo ryzyko, zobowiązania i możliwości swojej firmy? Zmniejszając ryzyko i unikając sankcji – pomożemy sprostać temu wyzwaniu! Nasi instruktorzy to prawnicy i konsultanci ds. ochrony danych, jak również eksperci z branży IT. Z pomocą praktycznych przykładów, wyjaśnimy Państwu zagadnienia związane z odpowiedzialnością, zobowiązaniami i obligacjami.

Für wen ist die Datenschutz Schulung?

Alle Mitarbeiter

Datenschutz Schulung Chemnitz
Dlaczego qdc®?

Oparty na praktyce i dający wyzwanie

Dajemy gwarancję najnowocześniejszych, opartych na praktyce, szkoleń z zakresu Ochrony Danych Osobowych w Chemnitz.

Zadzwoń do swojego instruktora.

Masz jeszcze pytania dotyczące implementacji i wdrożenia tematów w praktyce? Niezwlocznie otrzymasz bezpłatną konsultację od swojego wykwalifikowanego wykładowcy.

Interakcja w małych grupach.

Do 12 miejsc na seminarium, zapewniamy ponadprzeciętną wiedzę praktyczną i indywidualny sukces nauczania.

Osobisty kampus online helloQ.

Wszystkie dokumenty, takie jak konspekty, skrypty lub materiały do flipchartów, są dostępne w formie drukowanej i cyfrowej. Dostęp do online Campus helloQ jest bezpłatny przez 3 lata.

Bar z przekąskami.

Zapewniamy zdrowe i smaczne posiłki, przekąski i napoje.

ZAKONCZENIE

Na zakończenie seminarium otrzymają Państwo certyfikat kwalifikacyjny.

Zarejestruj się już dziś i zapewnij sobie miejsce w kręgu małych firm w Academy qdc®.

NASZ CEL

Zapoznaj się z obowiązującymi przepisami dla osób na kierowniczych stanowiskach, dzięki seminarium z zakresu Ochrony Danych.

– Cele i źródła ochrony danych
– Definicje
– Zainteresowane strony
– Organizacja operacyjna ochrony danych
– Zasady ochrony danych
– Prawa osób, których dane dotyczą
– Obowiązki osoby odpowiedzialnej
– Zakładowy inspektor ochrony danych (przegląd)
– Przetwarzanie danych za granicą
– Środki techniczne i organizacyjne
– Możliwe do wykorzystania szablony i metodologie zapewnienia zgodności z przepisami o ochronie danych w całym przedsiębiorstwa

Koszty / Opłaty

Seminarium Standard

975 plus VAT
  • dokumenty i materiały (również elektroniczne)
  • profesjonalni i kompetentni instruktorzy
  • niewielkie odległości między miejscem szkolenia a miejscem zakwaterowania
  • zapewnione posiłki

Seminarium All inclusive

1350 plus VAT
  • Dokumenty i materiały (również elektroniczne)
  • zakwaterowanie z śniadaniem i obiadokolacją
POLECAMY

Seminarium online

775 plus VAT
  • Szkolenia na żywo z naszymi instruktorami
  • Najnowsza wiedza na temat Ochronie Danych Osobowych
  • Zniżkowy kontakt ze swoim instruktorem
  • Cyfrowy kampus helloQ

Seminarium indywidualne / Inhouse

Znajdujesz się w: Academy  › Bezpieczeństwo i ochrona danych  › Szkolenia pracownicze z ochrony danych osobowych